21.4.10

bura

Gizemli tılsımlar Kaderinizin pin kodunu çözün

Sayılarınızı Bulun
Hayatınızın ve kişiliğinizin sayılardan etkilendiğini biliyor muydunuz?
Kendi "Hayat Yolunuzu" bulabilmek için, sayıların esrarını çözmeniz size yardımcı olacaktır.
Doğum gününüzün, adınızı oluşturan harflerin sayısal değerleri kaderinizi ve kişiliğinizi derinden etkiler.
Numeroloji, sayıların gizemini kullanarak, hayatınızdaki gizli kalmış unsurları keşfetmenize yardımcı olacaktır.


adres
bura
bura

Sivilce ve Siğil İçin okunacak Dua,Siğil için etkili dua

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.
bura
bura

Çok sevdiğini geri getirmek için okunacak dua ,Hoşgörünmek için okunacak dua

Çok sevdigin bir kimsenin sevgisini kazanmak için dua

Çok sevdigin birinin sevgisini kazanmak,ayrilani geri getirmek(es veyahelal olan kimse ) içinabdest alinir ve 2 rekat namaz kilinir.O kisinin resmine bakarak 30kere Peygamber efendimize salati selam gönderirlir ve 170 kere Vedduhasüresi okunur.Allahin izniyle istegin yerine gelir.
Duha süresi Kurani kerimin 93. süresidir.
bura
bura

DİNİMİZDE CİNSEL YAŞAM, DİNİMİZE GÖRE CİNSEL YAŞAM NASIL OLMALIDIR

DİNİMİZDE CİNSEL YAŞAM
Cima, kadınla erkeğin cinsi temasta bulunmasıdır. İslamiyet, müminleri evlenmeye teşvik etmiştir. Evlilik sayesinde cinsî arzular tatmin edilir, iffet ve namus korunur, neslin devamı mümkün olur.

İslam'a göre cimâ'ın da bir takım adabı vardır. Bunlar; birleşmeden önce euzü-besmele çekmek; örtü altında olmak; kıbleye karşı olmamak; aybaşı halinde yapmamak, dübürden sakınmak, kadına yumuşak davranmak; o da ihtiyacını giderinceye kadar terk etmemek; ikinci defa ilişkide bulunacaksa eteğini yıkamak; gecenin başlangıcında ilişkide bulunacaksa uyumadan önce yıkanmak, hiç değilse abdest alıp öyle uyumak; sevgi ve ilgiyi artırıcı hareketlerde bulunmak.
Cenab-ı Hak buyuruyor:

Kadınlarınız sizin için bir tarladır. Tarlanıza nasıl dilerseniz öyle varın. Kendiniz için önceden (uygun davranışlarla) hazırlık yapın. Allah'tan korkun, biliniz ki siz O'na kavuşacaksınız. müminleri müjdele!.(Bakara Suresi :223)

İslam cinsi arzuların meşru yoldan giderilmesini ister. Kadına dübürden yaklaşılma yasaklanmıştır.

Cenab-ı Hak buyuruyor:

Sana kadınların ay halini sorarlar. De ki: O, bir rahatsızlıktır. Bu sebeple ay halinde olan kadınlardan uzak durun. Temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. Temizlendikleri vakit, Allah'ın size emrettiği yerden onlara yaklaşın. Şunu iyi bilin ki, Allah tevbe edenleri de sever, temizlenenleri de sever."(Bakara Suresi :222)"

Bu bildiğimiz tenasül yoludur. Arka yoldan yaklaşmak doğru değildir.

Peygamber Efendimiz buyuruyor:

"Hanımına arka yoldan yaklaşan kimse lanete uğramıştır. Erkeğe veya veya kadına arka yoldan yaklaşan kimseye Allah, rahmet bakışıyla bakmaz"

Eşler arası dahi olsa anal ilişki livata olarak adlandırılmış ve yasaklanmıştır.

Son yüzyıllarda Batı dünyasında sloganlaşan cinsi serbestli akımı, bir çok sapıklığın, doğal olmayan ilişkileri iğrenç zevklerin yayılmasına, önü alınmayan hastalıkların, ruhi bunalımların baş göstermesine yol açmış, hatta bundan bütün dünya ülkeleri zarar görmeye başlamıştır. İnsanların cinsel ihtiyaç ve isteklerini gayrimeşru yoldan karşılayan, sömüren yeni yeni ticari faaliyet alanları ve sektörler ortaya çıkmaktadır. Toplumumuzda evlilik içi huzursuzluk ve tatminsizliklerde de bu dış yayın ve telkinlerin önemli payı vardır.

Cinsi münasebetten sonra gusletmek farzdır.
bura
bura

1200 tane okuyunca dilekler hallolur, hz. yusufun duası

Hz. Yunus'un (a.s) Balığın Karnındayken Yaptığı Dua

"La ilahe illa ente subhaneke innî kuntu minez-zalimîn."
Senden başka hiçbir ilah yoktur. Seni tenzih ve tesbih ederim. Ben zalimlerden oldum. arkadaşlar ,
12000 tane Hz.Yunus duası okuduğumuzda dileklerimiz gerçek oluyor ben 2 kez denedim oldubu okumanın 1 haftada tamamlanması gerekiyor.pazar akşamına kadar okumak isteyen arkadaşları listeyelim.pazartesi okumaya başlarız allahın izniyle..
bura