8.4.14

bura

kara para aşk 5. Bölüm 9 nisan atv izle,kara para aşk 09.04.2014 çarşamba seyret

kara para aşk 9 nisan 2014 izle
Kanal   : atv
Tarih   : 09.04.2014
Saat    : 20:00

ÖZETİ

Kara Para Aşk  Dizi - Dram  5. Bölüm
Oyun zorlaşıyor!
Davetsiz misafir Ömer, annesi ve bilgisayar ekranında donup kalan görüntüler arasında sıkışan Elif, kendini dört tarafından cendereye alınmış gibi hisseder. Annesine Ömer’i açıklaması, bilgisayardaki görüntülerden kurtulması ve hepsinden önemlisi Ömer’in görüntüleri almasına engel olması gerekmektedir. Elif hayatının oyununu oynamak zorunda kalır.

Nilüfer’in sim kartı dökümlerine ulaşan Pelin ve Arda, çok önemli bir ipucuna ulaşır. Elif ve Ömer bu bilgiyle Nilüfer’in izini bulmaya çalışır ve yavaş yavaş düğümü çözmeye başlarlar. Attıkları her adımla Nilüfer’e biraz daha yaklaşan ikili, yaşadıkları zorunlu ortaklıktan da pek memnun değildir. Birden bire kendisini polisiye bir dünyanın içinde bulan Elif, Ömer ve arkadaşlarına ayak uydurmaya çalışırken Zerrin ve Tayyar engeline takılır.

Günlerdir tutsak olan Nilüfer’i ise büyük bir tehlike beklemektedir. Sıtkı, genç kıza zorla sahip olmayı kafasına koymuştur. Hiç beklemediği bir anda Nilüfer’e saldırır. Nilüfer çaresizce Sıtkı’nın kollarında çırpınırken, Metin onu kurtarır. Düşmanı birden bire kahramanı olur. Nilüfer, Metin’in bu davranışına anlam vermeye çalışırken, Metin onu rahatlatmak için güzel bir sürpriz yapar.

Etiketler : kara para aşk  09 nisan izle, kara para aşk  09 nisan seyret, kara para aşk  09.04.2014 izle,kara para aşk  09.04.2014 izle,
bura