15.4.14

bura

TV Filmi 'Yuvamı Yıkamazsın' 15 nisan KANAL 7 izle,Türk Filmi 'Yuvamı Yıkamazsın' 15.04.2014 Salı seyret

'Yuvamı Yıkamazsın' 15 nisan 2014 Kanal 7 izle
Kanal   : KANAL 7
Tarih   : 15.04.2014
Saat    : 11:30

ÖZETİ
BİR ANNEYİ BEKLEYEN ZOR SEÇİM

Birbirlerini sonsuz bir aşkla seven İrfan ve Hatice’nin küçük kızları ölümcül bir hastalıkla pençeleşmektedir ve acil ameliyat olması için 150 bin dolar gerekmektedir. Bu yüklü parayı bir araya getirmek ise deri fabrikasında işçi olarak çalışan İrfan için çok güçtür...

Öte yandan İrfan’ı sınırsız aşkla seven biri daha vardır; fabrikanın sahibi Tuncay Bey’in kızı Pelin... Pelin, İrfan’a karasevda derecesinde bağlanmıştır ve karısından boşanıp kendisiyle evlenmesini istemektedir. İrfan ise yuvasında mutludur ve bu tutkulu aşka karşılık vermez. Pelin, irfanın kendisiyle evlenmesi konusunda babasına da baskı yapmaktadır... Babası ise evli bir adamın yuvasının yıkılmasına razı değildir. Fakat Pelin’in, İrfan’a olan tutkusu hastalık haline dönüşmüş ve artık kendisine zarar verir hale gelmiştir.

Bu arada İrfan’ın kızının hastalığını ve paraya ihtiyaçları olduğunu öğrenen Pelin karısından boşanması şartıyla bu parayı İrfan’a vereceğini söyler. İrfan, bu kirli teklifi reddeder ve kızını ölümden kurtaracak 150 bin doları geri çevirir. Kızına hastalığı veren Allah’ın şifasını da vereceğine inanmaktadır.

Pelin bu kez çirkin teklifini İrfan’ın karısı Hatice’ye yapar. Hatice’den kızının ameliyat parasının verilmesi karşılığında İrfan’dan boşanmasını ister. Çok sevdiği kocası İrfan ve ölümle pençeleşen kızı arasında seçim yapmaya zorlanan Hatice’yi zor bir karar beklemektedir.

Etiketler : TV Filmi 'Yuvamı Yıkamazsın' 15 nisan izle, TV Filmi 'Yuvamı Yıkamazsın' 15 nisan seyret, TV Filmi 'Yuvamı Yıkamazsın' 15.04.2014 izle,TV Filmi 'Yuvamı Yıkamazsın' 15.04.2014 izle,
bura