9.4.14

bura

Uğur Arslan'la Umut Var 9 nisan kanal 7 izle,Uğur Arslan'la Umut Var 09.04.2014 çarşamba seyret

Uğur Arslan'la Umut Var 9 nisan 2014 izle
Kanal   : kanal 7
Tarih   : 09.04.2014
Saat    : 13:30

ÖZETİ

YILLAR SÜREN BABA ÖZLEMİ SON BULACAK MI?

Televizyonların sevilen ismi Uğur Arslan’ın sunduğu Uğur Arslan’la Umut Var farklı insan öykülerini, gündemdeki olayları, kayıp hayatlar ve hayatın bütün renklerini Kanal 7’de ekrana getirmeye devam ediyor. Uğur Arslan’la Umut Var’da bugün, yıllarca baba özlemi çeken Şefika Hanım’ın duygu yüklü hikâyesi yer alacak.
Karanlığı aydınlatmayı hedefleyen Uğur Arslan’la Umut Var’da bugün, 35 yıl önce babası tarafından terkedilen ve annesiyle yapayalnız kalan Şefika Hanım’ın hayat hikâyesi ekrana taşınacak. Yıllar boyu baba özlemi çeken ve babasına ulaşamayan Şefika Hanım, babasının evi terk etme nedenini, babasız geçen yıllarda çektiği zorlukları canlı yayında anlatacak. Uğur Arslan’la Umut Var’da babasına seslenen Şefika Hanım’ın çağrısına yanıt gelecek mi? Sürprizlerle dolu Uğur Arslan’la umut var, izleyicileri ekrana kilitleyecek.
Her altı dakikada bir ev soyuluyor! Her dört saatte bir cinayet işleniyor! Suçun ve mağdurun artış gösterdiği bugünlerde, gündeme damgasını vuran olaylar ‘Uğur Arslan’la Umut Var’da ele alınacak. Ekranların sevilen sunucularından Uğur Arslan, kaybolan hayatlara, yitip giden umutlara ışık tutmaya, gizli kalmış olayları gün yüzüne çıkarmaya geliyor. Akıl almaz hikâyelerin, çözülmesi zor düğümlerin yer alacağı programda sır perdeleri aralanacak.

Hafta içi her gün, dertlere çare bulunacak programda, kayıplar yakınlarına kavuşacak, küsler barışacak, insanlara yeniden umut aşılanacak.  Uğur Arslan, her şeyin gittikçe karamsar hale döndüğü günlerde karanlığa bir mum yakacak.

Etiketler : Uğur Arslan'la Umut Var  09 nisan izle, Uğur Arslan'la Umut Var  09 nisan seyret, Uğur Arslan'la Umut Var  09.04.2014 izle,Uğur Arslan'la Umut Var  09.04.2014 izle,
bura